Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Athény v září 2021. Zájezdy do Řecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září v Řecku. Athény All Inclusive - pobyty Řecko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Dovolená Athény v září - Září v Řecku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Athény v září 2021

Atény letecky
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování Atény letecky, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. září až pondělí 20. září, s dopravou , s odletem za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
Atény letecky
Dovolená Athény levně, s neznámým počtem hvězdiček. Atény letecky s délkou 5 dní, v termínu 16. září 2021 až 20. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd leteckou přepravou v ceně 12990 Kč.
 
TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až úterý 28. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře, v aktuální ceně 17890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Athény All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal