Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Athény v září 2021. Zájezdy do Řecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září v Řecku. Athény All Inclusive - pobyty Řecko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Dovolená Athény v září - Září v Řecku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Athény v září 2021

To Nejlepší Z Athén + Severní Peloponés (Letecky Z Prahy)
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Severní Peloponés (Letecky Z Prahy), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až neděle 26. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 298 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
To nejlepší z Athén + SEVERNÍ PELOPONÉS (letecky z Prahy)
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + SEVERNÍ PELOPONÉS (letecky z Prahy), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až neděle 26. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 298 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Athény All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal