Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Koukis Beach s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Řecku v lokalitě Zakynthos - Koukis Beach. Last Minute pobyty v řecké lokalitě Zakynthos 2020.

A-Recko.cz    >    
Zakynthos    >    

Koukis Beach

Vyhledávání zájezdů

Koukis Beach podle termínu

Koukis Beach
Dovolená Řecko 2020 - Zakynthos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Koukis Beach, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až pátek 19. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 230 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 18488,- Kč.
 
Koukis Beach
Dovolená Řecko 2020 - Zakynthos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Koukis Beach, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 14. srpen až pátek 28. srpen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 300 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 % v aktuální ceně 40656,- Kč.
 
Koukis Beach
Dovolená Řecko 2020 - Zakynthos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Koukis Beach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 14. srpen až pátek 21. srpen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 300 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 36244,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Zakynthos podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal