Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Víkendové pobyty v Řecku - Řecko 2021/2022

Aktuální nabídka víkendových pobytů v Řecku za nejlepší ceny online. Hotely, apartmány, soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty na víkend. ☀ Široká nabídka víkendových pobytů pro dva v Řecku 2021/2022. Řecko 2021/2022.

Víkendové pobyty v Řecku 2021/2022

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini
★★
 
  • 11 994 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Santorini v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Na Grécke Santorini, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až úterý 7. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 34 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 11994,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P
★★
 
  • 19 490 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Soluň v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 8. září do neděle 12. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 19490,- Kč.
Letecký Zájazd Na Grécke Santorini
★★
 
  • 11 994 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Santorini v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Na Grécke Santorini, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až úterý 21. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 48 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 11994,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
To Nejlepší Z Athén + Severní Peloponés (Letecky Z Prahy)
★★
 
  • 17 490 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Athény a okolí, v místě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Severní Peloponés (Letecky Z Prahy) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 29. září do neděle 3. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 59 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 17490,- Kč.
To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy)
★★
 
  • 17 490 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až neděle 10. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 17490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Letecký Zájazd Do Atén
★★
 
  • 11 908 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Athény a okolí, v místě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Atén od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 15. října do pondělí 18. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Bratislava, s odletem za 75 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11908,- Kč.
Letecký Zájazd Na Grécke Santorini
★★
 
  • 11 994 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Santorini v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Na Grécke Santorini, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. říjen až úterý 19. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 76 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 11994,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky
★★
 
  • 17 490 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Athény a okolí, v místě Řecko v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 20. října do neděle 24. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 17490,- Kč.
To Nejlepší Z Athén (Letecky Z Prahy)
★★
 
  • 14 990 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí, v místě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén (Letecky Z Prahy), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. březen až neděle 20. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 228 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 14990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy)
★★
 
  • 17 490 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. dubna do neděle 10. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 248 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 17490,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 26 nalezených

Dovolenou Řecko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bulharsko víkendové pobyty, Černá Hora víkendové pobyty, Česká republika víkendové pobyty nebo například dovolenou Dominikánská republika víkendové pobyty? Další možností je třeba Egypt víkendové pobyty.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Řecko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řecko nebo sekci dovolená s dětmi.