Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Kalymnos    >    

Kalymnos v soukromí - Kalymnos 2021

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v letovisku Kalymnos za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Řecku letecky levně. Kalymnos 2021.

Kalymnos v soukromí podle termínu

Aparthotel Kalymnos Village
★★★
 
 • 23 790 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Kalymnos v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Kalymnos Village, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až pátek 2. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Brno nebo Ostrava, s odletem za 6 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Penzion Mary & Popi
★★★
👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 15 790 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (22 hodnocení)
Dovolená Řecko v létě 2021 v resortu Kalymnos, v místě Mary & Popi v 2.5hvězdičkovém ubytování Penzion Mary & Popi od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 18. června do pátek 25. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Brno nebo Ostrava, s odletem za 6 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15790,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Mary & Popi
★★★
👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 19 690 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (22 hodnocení)
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Kalymnos, v místě Mary & Popi v 2.5hvězdičkovém ubytování Penzion Mary & Popi, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 22. červen až úterý 6. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Ostrava, s odletem za 10 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Recenze ubytovacího zařízení Penzion Mary & Popi je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Mary & Popi
★★★
👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 15 890 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (22 hodnocení)
Dovolená Řecko v létě 2021 v resortu Kalymnos, v místě Mary & Popi v 2.5hvězdičkovém ubytování Penzion Mary & Popi od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 22. června do úterý 29. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Brno nebo Ostrava, s odletem za 10 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15890,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Mary & Popi
★★★
👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 15 890 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (22 hodnocení)
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Kalymnos, v místě Mary & Popi v 2.5hvězdičkovém ubytování Penzion Mary & Popi, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až pátek 2. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Brno nebo Ostrava, s odletem za 13 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Recenze ubytovacího zařízení Penzion Mary & Popi je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Mary & Popi
★★★
👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 17 990 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (22 hodnocení)
Dovolená Řecko v létě 2021 v resortu Kalymnos, v místě Mary & Popi v 2.5hvězdičkovém ubytování Penzion Mary & Popi od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 25. června do úterý 6. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Ostrava, s odletem za 13 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Aparthotel Kalymnos Village
★★★
 
 • 21 990 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Kalymnos v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Kalymnos Village, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 29. červen až úterý 13. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Brno nebo Ostrava, s odletem za 17 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 21990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Penzion Mary & Popi
★★★
👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 15 990 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (22 hodnocení)
Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kalymnos, v místě Mary & Popi v 2.5hvězdičkovém ubytování Penzion Mary & Popi od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 8. července do čtvrtek 15. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 26 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Aparthotel Kalymnos Village
★★★
 
 • 22 190 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kalymnos v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Kalymnos Village, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až pátek 23. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Brno nebo Ostrava, s odletem za 27 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 22190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Aparthotel Kalymnos Village
★★★
 
 • 22 190 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kalymnos v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Kalymnos Village od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 15. července do čtvrtek 29. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 22190,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 33 nalezených

Dovolenou Kalymnos 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Kalymnos levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kalymnos nebo sekci dovolená s dětmi.