All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Soluň 2021 - Soluň 2021

Aktuální nabídka ubytování v lokalitě Soluň 2021 levně. Last Minute Soluň - pobyty za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Řecku 2021.

Dovolená Soluň 2021

To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P
★★★
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až čtvrtek 1. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 18990,- CZK.
To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P
★★★
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až čtvrtek 1. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 48 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 18990,- Kč.
To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P
★★★
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až čtvrtek 1. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy aktuálně ceně 18990,- CZK.
To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P
★★★
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 8. září až neděle 12. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 121 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 18490,- Kč.
To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P
★★★
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 8. září až neděle 12. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 18490,- CZK.
To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P
★★★
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 8. září až neděle 12. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 121 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 18490,- Kč.

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Dovolenou Soluň 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021/2022 nebo například dovolenou Bulharsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Černá Hora.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.