Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Dovolená Soluň 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Řecku v letovisku Soluň za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Soluň. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

A-Recko.cz    >    

Dovolená Soluň - Soluň 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Soluň a Last Minute zájezdy

Solún, Delfy, Atény, Mykény, Olymp
Dovolená Řecko 2020 - Soluň v hvězdičkovém ubytování Solún, Delfy, Atény, Mykény, Olymp, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 26. květen až pátek 5. červen, s dopravou , za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, poznávací levně se slevou 6 % v aktuální ceně 25237,- Kč.
 
To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P
Dovolená Řecko 2020 - Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 18490,- Kč.
 
To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P
Dovolená Řecko 2020 - Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 18490,- Kč.
 
To nejlepší ze Soluně + VERGINA + MNIŠSKÁ REPUBLIKA ATHOS (l
Dovolená Řecko 2020 - Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Soluně + VERGINA + MNIŠSKÁ REPUBLIKA ATHOS (l, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 6. září až čtvrtek 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 18490,- Kč.
 
To Nejlepší Ze Soluně + Vergina + Mnišská Republika Athos (L
Dovolená Řecko 2020 - Soluň v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Soluně + Vergina + Mnišská Republika Athos (L, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 6. září až čtvrtek 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 18490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Soluň podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal