Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa v řecké lokalitě Skiathos s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Řecko Skiathos 2019 - Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa výhodně. Last Minute zájezdy do řecké destinace Skiathos.

A-Recko.cz    >    
Skiathos    >    

Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa

Vyhledávání zájezdů

Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa podle termínu

Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa
Dovolená Řecko 2019 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 26. červen až středa 10. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 41474,- Kč.
 
Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa
Dovolená Řecko 2019 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červenec až čtvrtek 11. červenec, s dopravou letecky, z letiště Brno, s odletem za 262 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 21759,- Kč.
 
Atrium
Dovolená Řecko 2019 - Kréta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atrium, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 28. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % v aktuální ceně 21390,- Kč.
 
Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa
Dovolená Řecko 2019 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 14. srpen až sobota 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 18940,- Kč.
 
Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa
Dovolená Řecko 2019 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 5. říjen až sobota 12. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 355 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 25647,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Skiathos podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal