Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Marcos Beach Hotel v řecké lokalitě Skiathos s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Řecko Skiathos 2019 - Marcos Beach Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do řecké destinace Skiathos.

A-Recko.cz    >    
Skiathos    >    

Marcos Beach Hotel

Vyhledávání zájezdů

Marcos Beach Hotel podle termínu

Hotel Brati Arcoudi
Dovolená Řecko 2019 - Peloponés v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Brati Arcoudi, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 8. červen až sobota 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12725,- Kč.
 
Marcos Beach Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Kyklady v 3hvězdičkovém ubytování Marcos Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 4. srpen až neděle 11. srpen, s dopravou , s odletem za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 17591,- Kč.
 
Marcos Beach Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Kyklady v 3hvězdičkovém ubytování Marcos Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 23. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 275 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 15039,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Skiathos podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal