Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Skiathos 2021 - Skiathos 2021

Aktuální nabídka ubytování v lokalitě Skiathos 2021 levně. Last Minute Skiathos - pobyty za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Řecku 2021.

Dovolená Skiathos 2021

Penzion Eliza
★★
 • Bar
 • Klimatizace
 • Lednička
 • TV
 
 • 5 330 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Skiathos, v místě Penzion Eliza v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Eliza, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 15. září až středa 22. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 45 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5330,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Penzion Laura
★★
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • TV
 
 • 5 330 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Skiathos, v místě Penzion Laura v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Laura od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 15. září do středa 22. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 45 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5330,- Kč.
Atlas Skiathos
★★★★
 
 • 5 251 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Skiathos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atlas Skiathos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až středa 13. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 66 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5251,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Atlas Skiathos
★★★★
 
 • 4 744 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Skiathos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atlas Skiathos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do středa 13. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 66 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4744,- Kč.
Morfo
 
 • 5 064 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Skiathos v 1hvězdičkovém ubytování Morfo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až středa 13. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 66 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5064,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Atlas Skiathos
★★★★
 
 • 5 251 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Skiathos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atlas Skiathos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 13. října do středa 20. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 73 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5251,- Kč.
Atlas Skiathos
★★★★
 
 • 4 744 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Skiathos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atlas Skiathos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 13. říjen až středa 20. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 73 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4744,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Atlas Skiathos
★★★★
 
 • 5 251 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Skiathos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atlas Skiathos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 16. října do sobota 23. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 76 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5251,- Kč.
Atlas Skiathos
★★★★
 
 • 4 744 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Skiathos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atlas Skiathos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. říjen až sobota 23. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 76 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4744,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Atlas Skiathos
★★★★
 
 • 5 517 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Skiathos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atlas Skiathos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 20. října do středa 27. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5517,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Dovolenou Skiathos 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021/2022 nebo například dovolenou Maďarsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Skiathos levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Skiathos nebo sekci dovolená s dětmi.