Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Santorini    >    

Studia Emmanouela v Řecku

Studia Emmanouela s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Řecku v lokalitě Santorini - Studia Emmanouela. Last Minute a All Inclusive pobyty v řecké lokalitě Santorini 2021 / 2022.

Ads

Studia Emmanouela - volné termíny

Studia Emmanouela - Bez stravy
★★★
 •  
 •  
  • 15 182 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2022 v lokalitě Santorini v 3hvězdičkovém ubytování Studia Emmanouela, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 4. říjen až úterý 11. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 343 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15182,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Studia Emmanouela - Bez stravy
  ★★★
 •  
 •  
  • 15 049 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2022 v resortu Santorini v 3hvězdičkovém ubytování Studia Emmanouela od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 11. října do úterý 18. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 350 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15049,- Kč.
  Studia Emmanouela - Bez stravy
  ★★★
 •  
 •  
  • 15 049 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2022 v lokalitě Santorini v 3hvězdičkovém ubytování Studia Emmanouela, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 18. říjen až úterý 25. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 357 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15049,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.

  Ads

  Dovolenou Santorini 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021, dovolenou Srí Lanka 2021/2022 nebo například dovolenou Španělsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Thajsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Santorini levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Santorini nebo sekci dovolená s dětmi.