Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Athény v říjnu 2021. Zájezdy do Řecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Řecku. Athény All Inclusive - pobyty Řecko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Dovolená Athény v říjnu - Říjen v Řecku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Athény v říjnu 2021

To nejlepší z Athén + DELFY + OSIOS LUKAS (letecky z Prahy)
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + DELFY + OSIOS LUKAS (letecky z Prahy), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy)
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
Athény, letecky
Dovolená Athény, s neznámým počtem hvězdiček. Athény, letecky s délkou 4 dní, v termínu 10. říjen 2021 až 13. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd leteckou přepravou v ceně 15990 Kč.
 
Letecký Zájazd Do Atén
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Atén, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 15. říjen až pondělí 18. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12088,- Kč.
 
To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. říjen až neděle 24. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 234 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. říjen až neděle 24. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 234 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
ANTICKÉ ŘECKO - ATHÉNY, MYS SUNION
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování ANTICKÉ ŘECKO - ATHÉNY, MYS SUNION, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až neděle 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 241 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 17890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Athény All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal