Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Nejlépe hodnocené hotely v letovisku Rhodos. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Řecku - Rhodos. ☀️ All Inclusive dovolená Rhodos. Rhodos 2020 / 2021.

A-Recko.cz    >    
Rhodos    >    

Hotely Rhodos s nejlepšími recenzemi - Rhodos 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Nejlépe hodnocené hotely podle termínu

Lindos Blu Luxury Hotel & Suites (Jen Pro Dospělé)
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lindos Blu Luxury Hotel & Suites (Jen Pro Dospělé), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 81290,- Kč.
 
Lindos Blu Luxury Hotel & Suites (Jen Pro Dospělé)
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lindos Blu Luxury Hotel & Suites (Jen Pro Dospělé), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až čtvrtek 23. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 82290,- Kč.
 
Lindos Blu Luxury Hotel & Suites (Jen Pro Dospělé)
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lindos Blu Luxury Hotel & Suites (Jen Pro Dospělé), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 15. červenec až pondělí 27. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 84390,- Kč.
 
Lindos Blu Luxury Hotel & Suites (Jen Pro Dospělé)
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lindos Blu Luxury Hotel & Suites (Jen Pro Dospělé), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. červenec až úterý 28. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 84990,- Kč.
 
Aquagrand Exclusive Deluxe Resort (Jen Pro Dospělé)
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aquagrand Exclusive Deluxe Resort (Jen Pro Dospělé), s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až středa 15. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 66490,- Kč.
 
Mayia Exclusive Resort & Spa (Jen Pro Dospělé)
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mayia Exclusive Resort & Spa (Jen Pro Dospělé), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 100090,- Kč.
 
Mayia Exclusive Resort & Spa (Jen Pro Dospělé)
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mayia Exclusive Resort & Spa (Jen Pro Dospělé), s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až středa 15. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 85790,- Kč.
 
Aquagrand Exclusive Deluxe Resort (Jen Pro Dospělé)
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aquagrand Exclusive Deluxe Resort (Jen Pro Dospělé), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 77090,- Kč.
 
Mayia Resort
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mayia Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 119490,- Kč.
 
Mayia Exclusive Resort & Spa (Jen Pro Dospělé)
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mayia Exclusive Resort & Spa (Jen Pro Dospělé), s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až čtvrtek 16. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 92890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2915 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rhodos podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal