Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Nejlépe hodnocené hotely v letovisku Athény. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Řecku - Athény. ☀️ All Inclusive dovolená Athény. Athény 2020 / 2021.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Hotely Athény s recenzemi - Athény 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Hotely Athény s nejlepšími recenzemi

Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2020 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 7540,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2020 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 7000,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2020 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. prosinec až úterý 22. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8090,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2020 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. prosinec až úterý 29. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8820,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. leden až úterý 5. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8090,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 9. leden až úterý 12. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8290,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až úterý 19. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8290,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až úterý 26. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8680,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až úterý 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8680,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko v zimě 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8680,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 17 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal