Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Nejlépe hodnocené hotely v letovisku Athény. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Řecku - Athény. ☀️ All Inclusive dovolená Athény. Athény 2021 / 2022.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Hotely Athény s recenzemi - Athény 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Hotely Athény s nejlepšími recenzemi

Jason Inn
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až úterý 9. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 7540,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 7540,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až úterý 23. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 7540,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až úterý 30. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11320,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal