Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Nejlépe hodnocené hotely v Řecku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Řecku. ☀️ All Inclusive dovolená Řecko. Řecko 2020 / 2021.

A-Recko.cz    >    

Hotely v Řecku s nejlepšími recenzemi - Řecko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Nejlépe hodnocené hotely podle termínu

Daios Cove Luxury Resort & Villas
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Kréta v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Daios Cove Luxury Resort & Villas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 48390,- Kč.
 
Daios Cove Luxury Resort & Villas
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Kréta v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Daios Cove Luxury Resort & Villas, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 58090,- Kč.
 
Daios Cove Luxury Resort & Villas
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Kréta v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Daios Cove Luxury Resort & Villas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 48390,- Kč.
 
Daios Cove Luxury Resort & Villas
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Kréta v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Daios Cove Luxury Resort & Villas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 48390,- Kč.
 
Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. květen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 63790,- Kč.
 
Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pátek 11. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 68190,- Kč.
 
Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 226 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 72290,- Kč.
 
Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až pátek 25. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 233 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 72890,- Kč.
 
Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až pátek 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 233 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 41490,- Kč.
 
Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Rhodos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až pátek 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 72890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10348 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal