Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka dovolené v Řecku v prosinci 2019. ✅ Zájezdy do Řecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí ☀️ v prosinci v Řecku. Řecko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Řecku.

A-Recko.cz    >    

Zájezdy a dovolená Řecko v prosinci - Prosinec v Řecku

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená v Řecku 2019

St George Lycabettus Boutique Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St George Lycabettus Boutique Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 45 % v aktuální ceně 12057,- Kč.
 
Titania Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Titania Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Katovice, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 12083,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 
Divani Palace Acropolis
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Divani Palace Acropolis, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až úterý 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 16390,- Kč.
 
Jason Inn Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 8843,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Wifi zdarma
 
Philippos Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Philippos Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 3. prosinec až sobota 7. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13730,- Kč.
 
St George Lycabettus Boutique Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St George Lycabettus Boutique Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 3. prosinec až pátek 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 14340,- Kč.
 
Polis Grand Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Polis Grand Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 6. prosinec až úterý 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 13756,- Kč.
 • Klimatizace
 • Fitness
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Epidavros Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 2hvězdičkovém ubytování Epidavros Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 7. prosinec až úterý 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 7117,- Kč.
 
Best Western Amazon
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Best Western Amazon, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 7. prosinec až úterý 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 9135,- Kč.
 
Arion Athens
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Arion Athens, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 7. prosinec až středa 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Krakov, s odletem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 10410,- Kč.
 • Klimatizace
 • Bar
 • Půjčovna aut/motorek
 

Zobrazeno 1-10 z 27 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle měsíce odjezdu

Řecko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal