Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Řecko - Řecko 2022

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Řecka za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Řecku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Řecko 2022.

Poznávací zájezdy Řecko 2022

ŘECKO - ATHÉNY, MYS SUNION
★★
 • 17 890 Kč
 • 16 459 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování ŘECKO - ATHÉNY, MYS SUNION, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 14. duben až pondělí 18. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 82 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, poznávací levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 16459,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS
  ★★
  • 17 590 Kč
  • 16 183 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Athény a okolí, v místě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 16. května do sobota 21. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 114 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 16183,- Kč.
  Řecko - velký okruh - autobusem
  ★★
   
  • 16 490 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Řecko - velký okruh - autobusem, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. květen až neděle 5. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 124 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 16490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Řecko - velký okruh - letecky
  ★★
   
  • 28 990 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Řecko - velký okruh - letecky od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 27. května do pátek 3. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 125 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 28990,- Kč.
  Řecko - okruh s koupáním na Peloponésu
  ★★
   
  • 17 890 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko v létě 2022 v lokalitě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Řecko - okruh s koupáním na Peloponésu, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 29. červen až neděle 10. červenec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 158 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 17890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Řecko - okruh s koupáním na Peloponésu
  ★★
   
  • 17 890 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Řecko - okruh s koupáním na Peloponésu od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. července do středa 20. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 168 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 17890,- Kč.
  Řecko - okruh s koupáním na Peloponésu
  ★★
   
  • 16 990 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2022 v lokalitě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Řecko - okruh s koupáním na Peloponésu, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 7. září až neděle 18. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 228 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 16990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Řecko - velký okruh - autobusem
  ★★
   
  • 16 490 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2022 v resortu Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Řecko - velký okruh - autobusem od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 22. září do neděle 2. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 243 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 16490,- Kč.
  Řecko - velký okruh - letecky
  ★★
   
  • 28 990 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2022 v lokalitě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Řecko - velký okruh - letecky, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 23. září až pátek 30. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 244 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 28990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS
  ★★
  • 17 590 Kč
  • 16 183 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2022 v resortu Athény a okolí, v místě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 27. září do neděle 2. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 248 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 16183,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 14 nalezených

  Dovolenou Řecko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Omán poznávací zájezdy, Polsko poznávací zájezdy, Portugalsko poznávací zájezdy nebo například dovolenou Rakousko poznávací zájezdy? Další možností je třeba Řecko poznávací zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava. Na dovolenou do Řecka 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Řecka letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řecko nebo sekci dovolená s dětmi.