Apartmány|Bungalovy|Last Minute|Dovolená

Dovolená Řecko 2022    >    

Poznávací zájezdy Řecko - Řecko 2022/2023

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Řecka za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Řecku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Řecko 2022/2023.

Poznávací zájezdy Řecko 2022/2023

Dovolená Řecko na podzim 2022 v letovisku Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Řecko - starověké památky - letecky, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 2. říjen až úterý 11. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 55 dní za aktuální cenu 32990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Poznávací zájezdy Řecko - Řecko 2022/2023
Řecko - starověké památky - letecky
★★
 
  • 32 990 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Řecku na podzim 2022 v lokalitě Peloponés v ?hvězdičkovém ubytování Mýtický Peloponéz De Luxe - poznávací zájazd od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 5. října do středy 12. října s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 58 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 26087,- Kč.


Ubytovanie

7 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3hvězdiček hoteloch po trase zájazdu.

Stravovanie

7 x polpenzia (raňajky, večere o 3 chodoch v hoteloch alebo tavernách vrátane vody a miestneho vína v karafe).

Doprava

Letecká doprava » Viedeň - Atény a späť.

Ostatné

doprava klimatizovaným autobusom po Grécku podľa programu, všetky diaľničné poplatky, poplatok za prejazd mostom Antirio – Rio, služby slovensky alebo česky hovoriaceho miestneho sprievodcu, program podľa popisu bez vstupov, DPH.

Povinné príplatky

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os., City tax v hoteloch v Grécku 3 €/os. a noc

Priplatky

za 1/1 izbu 150 €. Balíček vstupov 120 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.

Poznávací zájezdy Řecko 2022/2023
Mýtický Peloponéz De Luxe - poznávací zájazd
★★
 
  • 26 087 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Řecko v létě 2023 v letovisku Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Řecko - velký okruh - nejen za antickými památkami, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 1. červen až čtvrtek 8. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 297 dní za aktuální cenu 24990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.


1. den

Odlet z Prahy do Řecka (Soluň ). Přejezd do oblasti Kalambaky na nocleh.

2. den

Kláštery METEORA (UNESCO), tyčící se na vrcholcích bizarních skalních útvarů. Návštěva několika klášterů. Přejezd do olblasti Athén .

3. den

ATHÉNY (UNESCO) – metropole Řecka, která si z dob své největší slávy zachovala množství památek. Akropole s kolosálním Parthenónem, divadlo Héroda Attica, chrám Athény Niké, Dionýsovo divadlo, aj.

4. den

Volný den. Fakultativní výlet na ostrovy: ostrovHYDRA, který si zachovává původní atmosféru a je rájem pěších turistů. Ostrov pistácií AIGINA, POROS s krásnými plážemi i archeologickými nalezišti.

5. den

Prohlídka poloostrova PELOPONÉS “kolébka civilizace”. Archeologický areál starověkého KORINTU se zbytky chrámů (Apollónův chrám, Octaviin chrám, Odeion). EPIDAUROS (UNESCO) - posvátný okrsek boha lékařství Asklépia s největším divadlem. Starobylé MYKÉNY UNESCO) – opevněný palácový komplex s proslulou Lví bránou, Královský palác aj. NAVPLIO – elegantní malebné městečko pod pevností s nádhernou polohou, mramorem dlážděné chodníky.

6. den

OLYMPIE (UNESCO) - posvátný okrseknáboženství a sportu. Zbytky Diova chrámu, kde byl jeden ze sedmi divů světa – socha boha Dia, Archeologické muzeum - jedno z nejbohatších a nejhezčích v celém Řecku.

7. den

Starověké DELFY (UNESCO) - posvátný Apollónův okrsek: Svatá cesta, Apollónův chrám, Tholos - Athénin chrám. Dojezd do Soluně.

8. den

Odlet do Prahy. V případě odpoledního letunávštěva SOLUNĚ (UNESCO) - druhé největší město Řecka - pobřežní promenáda, Galériův oblouk, Rotunda, byzantské kostely aj.


Poznávací zájezdy Řecko - Řecko 2022/2023 - Řecko - velký okruh - nejen za antickými památkami
Řecko - velký okruh - nejen za antickými památkami
★★
 
  • 24 990 Kč

Detail


Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Dovolenou Řecko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Omán poznávací zájezdy, Polsko poznávací zájezdy, Portugalsko poznávací zájezdy nebo například dovolenou Rakousko poznávací zájezdy? Další možností je třeba Řecko poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava. Na dovolenou do Řecka 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Řecka letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řecko nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal