Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

The Westin Resort, Costa Navarino***** s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ The Westin Resort, Costa Navarino***** v Řecku v lokalitě Peloponés. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v řecké lokalitě Peloponés 2020.

A-Recko.cz    >    
Peloponés    >    

The Westin Resort, Costa Navarino***** - Řecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy The Westin Resort, Costa Navarino***** - Řecko 2020

The Westin Resort, Costa Navarino*****
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Peloponés v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Westin Resort, Costa Navarino*****, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 31960,- Kč.
 
The Westin Resort, Costa Navarino*****
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Peloponés v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Westin Resort, Costa Navarino*****, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 30850,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Peloponés podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal