Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Ramada Resort s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Řecku v lokalitě Peloponés - Ramada Resort. Last Minute pobyty v řecké lokalitě Peloponés 2019.

A-Recko.cz    >    
Peloponés    >    

Ramada Resort

Vyhledávání zájezdů

Ramada Resort podle termínu

Ramada Resort
Dovolená Řecko 2019 - Peloponés v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ramada Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % v aktuální ceně 20502,- Kč.
 
Ramada Resort
Dovolená Řecko 2019 - Peloponés v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ramada Resort, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 8. srpen až čtvrtek 22. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % v aktuální ceně 31551,- Kč.
 
Ramada Resort
Dovolená Řecko 2019 - Peloponés v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ramada Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 8. srpen až čtvrtek 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % v aktuální ceně 20502,- Kč.
 
Ramada Resort
Dovolená Řecko 2019 - Peloponés v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ramada Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 15. srpen až čtvrtek 22. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % v aktuální ceně 20502,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Peloponés podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal