Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Paros 2021 - Paros 2021

Aktuální nabídka ubytování v lokalitě Paros 2021 levně. Last Minute Paros - pobyty za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Řecku 2021.

Dovolená Paros 2021

Deep Blue Studios
★★★
 
 • 30 390 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paros v 3hvězdičkovém ubytování Deep Blue Studios, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 15. srpen až neděle 22. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 30390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Nissiotiko
★★★★
 
 • 35 790 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v resortu Paros v 3.5hvězdičkovém ubytování Nissiotiko od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 15. srpna do neděle 22. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 35790,- Kč.
Eri
★★★
 
 • 41 090 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paros v 3hvězdičkovém ubytování Eri, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 17. srpen až pátek 27. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 41090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Parian Boutique Hotel
★★★
 • Bar
 • Klimatizace
 • Lednička
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 44 890 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v resortu Paros, v místě Parian Boutique Hotel v 3hvězdičkovém ubytování Parian Boutique Hotel od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 17. srpna do úterý 24. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 44890,- Kč.
Paros Bay Sea Resort
★★★★
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Dětský bazén
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Potápěčské centrum
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 39 690 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paros, v místě Paros Bay Sea Resort v 3.5hvězdičkovém ubytování Paros Bay Sea Resort, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 17. srpen až pátek 27. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 39690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Polos
★★★
 
 • 37 290 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v resortu Paros v 3hvězdičkovém ubytování Polos od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 17. srpna do pátek 27. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 37290,- Kč.
Yria
★★★★★
 
 • 103 790 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paros v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Yria, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 17. srpen až pátek 27. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 103790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Acquamarina Resort
★★★★
 
 • 65 790 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v resortu Paros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Acquamarina Resort od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. srpna do neděle 5. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 65790,- Kč.
Deep Blue Studios
★★★
 
 • 34 890 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paros v 3hvězdičkovém ubytování Deep Blue Studios, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až neděle 5. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 34890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Nissiotiko
★★★★
 
 • 45 890 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v resortu Paros v 3.5hvězdičkovém ubytování Nissiotiko od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. srpna do neděle 5. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 45890,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Dovolenou Paros 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Turecko 2021, dovolenou USA 2021, dovolenou Vietnam 2021/2022 nebo například dovolenou Zanzibar 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Albánie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Paros levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Paros nebo sekci dovolená s dětmi.