Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Paros 2021 / 2022 - Paros 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v lokalitě Paros 2021 / 2022 levně. Last Minute Paros - pobyty za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Řecku 2021 / 2022.

Dovolená Paros 2021 / 2022

Apartmány Stratos
★★★
 
  • 14 972 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Paros v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Stratos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 187 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 14972,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Nikolas
★★
 
  • 15 292 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Paros v 2hvězdičkovém ubytování Nikolas od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 187 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15292,- Kč.
Apartmány Stratos
★★★
 
  • 15 292 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Paros v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Stratos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. květen až neděle 15. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 194 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15292,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Hippocampus
★★★
 
  • 15 185 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Paros v 3hvězdičkovém ubytování Hippocampus od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 14. května do pátek 20. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 200 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15185,- Kč.
Hippocampus
★★★
 
  • 15 185 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Paros v 3hvězdičkovém ubytování Hippocampus, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 16. květen až neděle 22. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 202 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15185,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Hippocampus
★★★
 
  • 15 185 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Paros v 3hvězdičkovém ubytování Hippocampus od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 19. května do středa 25. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 205 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15185,- Kč.
Dilion
★★
 
  • 15 398 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Paros v 2hvězdičkovém ubytování Dilion, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. květen až sobota 28. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 207 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15398,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Dilion
★★
 
  • 15 212 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Paros v 2hvězdičkovém ubytování Dilion od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. května do sobota 4. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 214 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15212,- Kč.
Dilion
★★
 
  • 15 318 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Paros v 2hvězdičkovém ubytování Dilion, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 31. květen až úterý 7. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 217 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15318,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Dilion
★★
 
  • 15 345 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě 2022 v resortu Paros v 2hvězdičkovém ubytování Dilion od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 1. června do středa 8. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15345,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 31 nalezených

Ads

Dovolenou Paros 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Turecko 2021, dovolenou USA 2021, dovolenou Vietnam 2021/2022 nebo například dovolenou Zanzibar 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Albánie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Paros levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Paros nebo sekci dovolená s dětmi.