Apartmány|Bungalovy|Last Minute|Dovolená

Dovolená Řecko 2022    >    

Dovolená Paros 2022 - Paros 2022

Aktuální nabídka ubytování v lokalitě Paros 2022 levně. Last Minute Paros - pobyty za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Řecku 2022.

Dovolená Paros 2022

Dovolená Řecko na jaře 2022 v letovisku Paros v 3hvězdičkovém ubytování Polos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 29. květen až neděle 5. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 4 dny za aktuální cenu 32090,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Dovolená Paros 2022 - Paros 2022
Polos
★★★
 
 • 32 090 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Řecku v létě 2022 v lokalitě Paros, Acquamarina Resort, v místě Acquamarina Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Acquamarina Resort od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 7. června do úterý 21. června s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 13 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 51690,- Kč.


Vybavení hotelu

komplex (celková kapacita 30 ubytovacích jednotek) tvoří několik 1-2 podlažních luxusně vybavených budov roztroušených ve velké udržované zahradě protkané kamennými chodníky a porostlé zelení. Zahrada je skutečně rozlehlá a skýtá dojem vzdušnosti a velkorysosti prostoru. Celému areálu doméní velký centrální bazén (až 500 m2) s hydromasážemi. Nabízíme ubytování v několika typech suit s kapacitou 3 až 5 osob. Hotel svým hostům nabízí stravování a posezení ve své pool bar/snack restauraci a restauraci a á la carte restauraci, WiFi ve všech prostorách zdarma. Venkovní areál nabízí bazén, lehátky a slunečníky (zdarma) jsou rozmístěné v zahradě kolem bazénu i její ostatních částech. Část pláže patří k hotelu a i zde je plážový servis pro hotelové hosty zdarma. U objektu je možnost parkování.

Vybavení pokoje

komfortně zařízené suity jsou vybavené v kykladském tradičním stylu, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, SAT-TV, minilednici, individuální klimatizaci a WiFi (zdarma), balkon nebo terasu. Suity lze rozdělit celkem do 3 skupin. Suity Junior mají celkovou kapacitu 2-3 osoby a dělí se na typ Garden (výhled do zahrady) a Water Front (v první linii u pláže, výhled na moře. Suity Junior Family Water Front mají kapacitu 2-4 osoby a výhled na moře. Suity Executive mají oddělenou ložnici, kapacitu 3-5 osob a nabízí výhled na moře a umístění v první linii u pláže.

Stravování

snídaně nebo polopenze.

Povinné příplatky - let

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2hvězdiček hotely 0,50 Eur, 3hvězdiček hotely 1,50 Eur, 4hvězdiček hotely 3 Eur, 5hvězdiček hotely 4 Eur.

Dovolená Paros 2022
Acquamarina Resort
★★★★
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • TV
 • Lednička
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 
 • 51 690 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Pohodová dovolená ,zapůjčení auta doporučuji .

Dovolená Řecko v létě 2022 v letovisku Paros v 3.5hvězdičkovém ubytování Nissiotiko, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 21. červen až úterý 28. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 27 dní za aktuální cenu 35490,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Dovolená Paros 2022 - Paros 2022 - Nissiotiko
Nissiotiko
★★★
 
 • 35 490 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Řecku v létě 2022 v lokalitě Paros, Deep Blue Studios, v místě Deep Blue Studios v 3hvězdičkovém ubytování Deep Blue Studios od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 28. června do úterý 5. července s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 30990,- Kč.


Vybavení hotelu

menší hotelový komplex postaven v tradičním kykladském stylu s převládající bílou a modrou barvou tvoří několik samostatných budov se studii a apartmány vsazených do příjemné udržované zahrady skýtající dostatek stínu. Jednotlivé části areálu jsou propojeny kamennými chodníky. Na pláži je k dispozici plážový servis (není v ceně), rovněž tak možnost posezení v kavárně či taverně. U objektu lze parkovat na hotelovém parkovišti.

Vybavení pokoje

studia a apartmány s ubytovací kapacitou 2-4 osob jsou jednoduše a účelně zařízené, mají vlastní sociální zařízení se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, vlastní kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením, TV, rádio, balkón nebo terasu s posezením.

Stravování

vlastní.

Povinné příplatky - let

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2hvězdiček hotely 0,50 Eur, 3hvězdiček hotely 1,50 Eur, 4hvězdiček hotely 3 Eur, 5hvězdiček hotely 4 Eur.

Dovolená Paros 2022 - Paros 2022 - Deep Blue Studios
Deep Blue Studios
★★★
 • Klimatizace
 • TV
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 
 • 30 990 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě 2022 v letovisku Paros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Narges, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 28. červen až úterý 5. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 34 dní za aktuální cenu 39290,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Na základě 28 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Narges 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Paros 2022 - Paros 2022 - Narges
NargesDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 39 290 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (28 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Řecku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paros, Parian Boutique Hotel, v místě Parian Boutique Hotel v 3hvězdičkovém ubytování Parian Boutique Hotel od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 12. července do úterý 19. července s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 48 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 48890,- Kč.


Vybavení hotelu

komplex tvoří 3 budovy posazené v mírném svahu, což skýtá nenapodobitelný výhled na okolí a na moře. K relaxaci Vám poslouží stylová venkovní terasa s jacuzzi a sluneční terasou. Uvítá Vás moderní recepce s TV místností (ve společných prostorách WiFi připojení zdarma), ke stravování je zde snídaňový salónek (snídaně až do 12 h), k posezení u nápoje pak poslouží hotelový bar. Soukromé parkoviště je hostům k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje

hotel nabízí ubytování ve stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a suitách. Mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, minibar (poplatek), balkón nebo terasu (na vyžádání výhled na moře, za poplatek). Suity umožňují ubytování až 4 osob.

Stravování

bez stravy, snídaně za příplatek

Povinné příplatky - let

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2hvězdiček hotely 0,50 Eur, 3hvězdiček hotely 1,50 Eur, 4hvězdiček hotely 3 Eur, 5hvězdiček hotely 4 Eur.

Dovolená Paros 2022 - Parian Boutique Hotel
Parian Boutique Hotel
★★★
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • TV
 • Lednička
 • Bar
 • Internet zdarma
 
 • 48 890 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Paros v 3.5hvězdičkovém ubytování Nissiotiko, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 26. červenec až úterý 9. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 62 dní za aktuální cenu 54390,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Dovolená Paros 2022 - Nissiotiko
Nissiotiko
★★★
 
 • 54 390 Kč

Detail

Dovolená v Řecku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paros v 3hvězdičkovém ubytování Polos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 26. července do úterý 2. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 62 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 36790,- Kč.
Dovolená Paros 2022 - Polos
Polos
★★★
 
 • 36 790 Kč

Detail

Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Paros v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Yria, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 23. srpen až úterý 6. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 90 dní za aktuální cenu 129690,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Dovolená Paros 2022 - Yria
Yria
★★★★★
 
 • 129 690 Kč

Detail

Dovolená v Řecku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paros v 3hvězdičkovém ubytování Eri od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 28. srpna do neděle 11. září s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 95 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 47690,- Kč.
Eri
Eri
★★★
 
 • 47 690 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 17 nalezených

Dovolenou Paros 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Malta 2022, dovolenou Maroko 2022, dovolenou Mauricius 2022/2023 nebo například dovolenou Mexiko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Německo.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava. Na dovolenou do Řecka 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Řecka letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Paros nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal