Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Olympská riviéra 2021 / 2022 - Olympská riviéra 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v lokalitě Olympská riviéra 2021 / 2022 levně. Last Minute Olympská riviéra - pobyty za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Řecku 2021 / 2022.

Dovolená Olympská riviéra 2021 / 2022

Cosmos
★★
👍👍👍👍
 
 • 9 990 Kč

Detail

3.1/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Olympská riviéra v ?hvězdičkovém ubytování Cosmos, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až úterý 5. říjen je s dopravou , zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Recenze ubytovacího zařízení Cosmos je 3.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Orea Eleni
★★★
👍👍👍👍
 
 • 9 490 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (42 hodnocení)
Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Olympská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Orea Eleni od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. září do úterý 5. října s cestou , zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Orea Eleni Palace
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 11 990 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (55 hodnocení)
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Olympská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Eleni Palace, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až úterý 5. říjen je s dopravou , zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Recenze ubytovacího zařízení Orea Eleni Palace je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Castella Beach (Kato Alissos)
★★★
 
 • 10 479 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Olympská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Castella Beach (Kato Alissos) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 28. září do úterý 5. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10479,- Kč.
Giannoulis
★★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 10 506 Kč

Detail

4/5 Skvělé (26 hodnocení)

Nejnovější recenze: výborná

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Olympská riviéra, v místě Giannoulis v 3hvězdičkovém ubytování Giannoulis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 28. září až úterý 5. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10506,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Recenze ubytovacího zařízení Giannoulis je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Olympic Star
★★★★
 
 • 10 189 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Olympská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olympic Star od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 28. září do úterý 5. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10189,- Kč.
Olympus Villa Drosos
★★★
 
 • 10 215 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Olympská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Olympus Villa Drosos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 28. září až úterý 5. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10215,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Olympus Villa Drosos
★★★
 
 • 9 186 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Olympská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Olympus Villa Drosos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 28. září do úterý 5. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9186,- Kč.
Olympus Villa Drosos
★★★
 
 • 9 767 Kč

Detail

Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Olympská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Olympus Villa Drosos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 28. září až úterý 5. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9767,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Giannoulis
★★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 9 714 Kč

Detail

4/5 Skvělé (26 hodnocení)

Nejnovější recenze: výborná

Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Olympská riviéra, v místě Giannoulis v 3hvězdičkovém ubytování Giannoulis od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 30. září do čtvrtek 7. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 6 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9714,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

Dovolenou Olympská riviéra 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021, dovolenou Jordánsko 2021/2022 nebo například dovolenou Kanárské ostrovy 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kapverdské ostrovy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Olympská riviéra levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Olympská riviéra nebo sekci dovolená s dětmi.