Apartmány|Bungalovy|Last Minute|Dovolená

Dovolená Řecko 2023    >    

Dovolená v Řecku - listopad 2023

Dovolená Řecko v listopadu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Řecku v listopadu 2023. Zájezdy Řecko za nejvýhodnější ceny online.

Řecko v listopadu 2023

Základní informace

Dovolená Řecko na podzim 2023 v letovisku Attika, Marathon Beach v 3hvězdičkovém ubytování Marathon Beach, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 2. listopad až neděle 5. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň nebo Katovice, s letem za 149 dní za aktuální cenu 13999,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.


Dovolená v Řecku - listopad 2023
Marathon Beach
★★★
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Půjčovna kol
 • 14 285 Kč
 • 13 999 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená v Řecku na podzim 2023 v lokalitě Athény a okolí, Athény, Athens Cypria, v místě Athens Cypria v 3hvězdičkovém ubytování Athens Cypria od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 3. listopadu do pátku 10. listopadu s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 150 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Řecka. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 18149,- Kč.


  Středisko

  Athény

  Poloha

  Hotel se nachází cca 500 m od náměstí Monastiraki, v blízkosti několika muzeí. V okolí hotelu je řada restauračních zařízení, barů a nákupních možností. Mezinárodní letiště v Athénách je vzdáleno cca 27 km.

  Vybavení

  Moderní hotel nabízí k ubytování celkem 115 pokojů na 6 patrech v hlavní a vedlejší budově. V roce 2019 prošel rekonstrukcí a je vybaven vstupní halou, klimatizací, výtahem, restaurací, barem, WiFi zdarma.

  Ubytování

  Double Pokoj Economy nabízí koupelnu se sprchou, manželskou postel, přistýlku, dětskou postýlku (na vyžádání, zdarma), rychlovarnou konvici, minibar (za poplatek), připojení k internetu, trezor, TV/sat., centrálně řízenou klimatizaci.
  Třílůžkový Standard Pokoj poskytuje stejné vybavení, navíc rozkládací pohovku.

  Stravování

  Bez stravování.
  Snídaně za příplatek (07:00 - 10:30).

  Sport a zábava

  Půjčovna kol, hlídání dětí (za poplatek).

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * transfery v destinaci
  * noclehy dle smlouvy o zájezdu
  * služby česky hovořícího delegáta na telefonu
  * pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

  Informace

  Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc.

  Vybavení hotelu

  • WIFI zdarma

  Řecko v listopadu 2023
  Athens Cypria
  ★★★
   
  • 18 149 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2023 v letovisku Athény a okolí, Athény, The Editor Athens v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Editor Athens, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 3. listopad až středa 8. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 150 dní za aktuální cenu 20209,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.

  Atributy: česky hovořící delegát, s delegátem.
  Dovolená v Řecku - listopad 2023 - The Editor Athens
  The Editor Athens
  ★★★★
   
  • 20 209 Kč

  Detail

  Dovolená v Řecku na podzim 2023 v lokalitě Athény a okolí, Athény, The Editor Athens, v místě The Editor Athens v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Editor Athens od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 3. listopadu do pátku 10. listopadu s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 150 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Řecka. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 23329,- Kč.

  Atributy: česky hovořící delegát, s delegátem.
  Dovolená v Řecku - listopad 2023 - The Editor Athens
  The Editor Athens
  ★★★★
   
  • 23 329 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2023 v letovisku Athény a okolí, Athény, Athens Centre Square v 3hvězdičkovém ubytování Athens Centre Square, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. listopad až úterý 7. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 151 dní za aktuální cenu 10969,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Dovolená v Řecku - listopad 2023 - Athens Centre Square
  Athens Centre Square
  ★★★
   
  • 10 969 Kč

  Detail

  Dovolená v Řecku na podzim 2023 v lokalitě Athény a okolí, Athény, Athens One Smart, v místě Athens One Smart v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Athens One Smart od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 5. listopadu do pátku 10. listopadu s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 152 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Řecka. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 16829,- Kč.

  Atributy: česky hovořící delegát, s delegátem, s restaurací, s vířivkou.
  Řecko v listopadu 2023 - Athens One Smart
  Athens One Smart
  ★★★★
   
  • 16 829 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2023 v letovisku Attika, Gallery Residence 26 (Piraeus) v 3hvězdičkovém ubytování Gallery Residence 26 (Piraeus), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 8. listopad až sobota 11. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 155 dní za aktuální cenu 12639,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.

  Atributy: česky hovořící delegát, s delegátem.
  Řecko v listopadu 2023 - Gallery Residence 26 (Piraeus)
  Gallery Residence 26 (Piraeus)
  ★★★
   
  • 12 639 Kč

  Detail

  Dovolená v Řecku na podzim 2023 v lokalitě Athény a okolí, Athény, Athens Centre Square, v místě Athens Centre Square v 3hvězdičkovém ubytování Athens Centre Square od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 9. listopadu do neděle 12. listopadu s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň nebo Katovice, s odletem za 156 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Řecka. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 12959,- Kč.
  Řecko v listopadu 2023 - Athens Centre Square
  Athens Centre Square
  ★★★
  • 13 360 Kč
  • 12 959 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2023 v letovisku Attika, Sea View (Glyfada) v 3hvězdičkovém ubytování Sea View (Glyfada), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 9. listopad až čtvrtek 16. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 156 dní za aktuální cenu 27299,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 23 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Řecko v listopadu 2023 - Sea View (Glyfada)
  Sea View (Glyfada)
  ★★★
  • 35 453 Kč
  • 27 299 Kč
 • - 23 %
 • Detail

  Dovolená v Řecku na podzim 2023 v lokalitě Athény a okolí, Athény, The Editor Athens, v místě The Editor Athens v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Editor Athens od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 10. listopadu do pátku 17. listopadu s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 157 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Řecka. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 24269,- Kč.

  Atributy: česky hovořící delegát, s delegátem.
  The Editor Athens
  The Editor Athens
  ★★★★
   
  • 24 269 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 33 nalezených

  Dovolenou Řecko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bali listopad, Bulharsko listopad, Černá Hora listopad nebo například dovolenou Česká republika listopad? Další možností je třeba Dominikánská republika listopad.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava. Na dovolenou do Řecka 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Řecka letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řecko nebo sekci dovolená s dětmi.