Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka dovolené v Řecku letecky ✈ z Vídně za nejlepší ceny online. ☀️ Letecké zájezdy do Řecka z letiště Vídeň. Řecko 2020 / 2021.

A-Recko.cz    >    

Řecko letecky z Vídně - Řecko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Řecko letecky z Vídně podle termínu

Airotel Parthenon
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Athény a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Airotel Parthenon, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Arion
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Arion, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9940,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8700,- Kč.
 
Polis Grand Hotel
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Athény a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Polis Grand Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9230,- Kč.
  • Klimatizace
  • Fitness
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Airotel Parthenon
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Athény a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Airotel Parthenon, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 7920,- Kč.
 
Arion
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Arion, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8640,- Kč.
 
Jason Inn
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8270,- Kč.
 
Polis Grand Hotel
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Athény a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Polis Grand Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9030,- Kč.
  • Klimatizace
  • Fitness
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
ELECTRA Palace
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Olympská riviéra v luxusním 5hvězdičkovém ubytování ELECTRA Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 20. listopad až pondělí 23. listopad, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací, v aktuální ceně 15573,- Kč.
 
Airotel Parthenon
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Athény a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Airotel Parthenon, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. listopad až úterý 24. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 7550,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 100 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal