Apartmány|Bungalovy|Last Minute|Dovolená

Dovolená Řecko 2022    >    

Řecko letecky z Krakova - Řecko 2022

Aktuální nabídka dovolené v Řecku letecky ✈ z Krakova za nejlepší ceny online. Letecké zájezdy do Řecka z letiště Krakov. Řecko 2022.

Řecko letecky z Krakova

Dovolená Řecko na jaře 2022 v letovisku Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování A77 Suites By Andronis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 26. květen až čtvrtek 2. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Vratislav, s odletem pozítří za aktuální cenu 38148,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Řecko letecky z Krakova - Řecko 2022
A77 Suites By Andronis
★★★
 
 • 38 148 Kč

Detail

Dovolená v Řecku na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány La Strada od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 26. května do čtvrtka 2. června s cestou letecky z letiště Krakov nebo Vratislav, s odletem pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 36930,- Kč.
Řecko letecky z Krakova
Apartmány La Strada
★★
 • 37 303 Kč
 • 36 930 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v letovisku Athény a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Semiramis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 27. květen až pátek 3. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov, s odletem popozítří za aktuální cenu 25223,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 8 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.


  Řecko letecky z Krakova - Řecko 2022 - Semiramis
  Semiramis
  ★★★★★
  • 27 416 Kč
  • 25 223 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená v Řecku na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Nicola od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 27. května do pátku 3. června s cestou letecky z letiště Krakov, s odletem popozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální online ceně 16175,- Kč.
  Řecko letecky z Krakova - Řecko 2022 - Nicola
  Nicola
  ★★
  • 21 858 Kč
  • 16 175 Kč
 • - 26 %
 • Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v letovisku Athény a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chic, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 27. květen až pátek 3. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov, s odletem popozítří za aktuální cenu 16170,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 33 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Řecko letecky z Krakova - Řecko 2022 - Chic
  Chic
  ★★★★
  • 24 134 Kč
  • 16 170 Kč
 • - 33 %
 • Detail

  Dovolená v Řecku na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Pines od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 27. května do pátku 3. června s cestou letecky z letiště Krakov, s odletem popozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 31 %, v aktuální online ceně 15244,- Kč.
  Řecko letecky z Krakova - Pines
  Pines
  ★★
  • 22 093 Kč
  • 15 244 Kč
 • - 31 %
 • Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v letovisku Athény a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Glyfada Riviera, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až sobota 4. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov, s odletem za 4 dny za aktuální cenu 24744,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 17 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Řecko letecky z Krakova - Glyfada Riviera
  Glyfada Riviera
  ★★★
  • 29 812 Kč
  • 24 744 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená v Řecku na jaře 2022 v lokalitě Chalkidiki v 3.5hvězdičkovém ubytování Porfi Beach od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do soboty 4. června s cestou letecky z letiště Krakov, s odletem za 4 dny. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 11887,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Porfi Beach je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
  Řecko letecky z Krakova - Porfi Beach
  Porfi BeachDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 12 255 Kč
  • 11 887 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)

  Základní informace

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v letovisku Santorini, Orama v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Orama, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až sobota 4. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Vratislav, s odletem za 4 dny za aktuální cenu 37387,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 51 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.


  Řecko letecky z Krakova - Orama
  Orama
  ★★★★★
  • 76 300 Kč
  • 37 387 Kč
 • - 51 %
 • Detail

  Dovolená v Řecku na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí v 2hvězdičkovém ubytování The Convo 336 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do soboty 4. června s cestou letecky z letiště Krakov, s odletem za 4 dny. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální online ceně 14287,- Kč.
  The Convo 336
  The Convo 336
  ★★
  • 20 123 Kč
  • 14 287 Kč
 • - 29 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 785 nalezených

  Dovolenou Řecko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Dominikánská republika 2022, dovolenou Egypt 2022, dovolenou Francie 2022/2023 nebo například dovolenou Chorvatsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Itálie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava. Na dovolenou do Řecka 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Řecka letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řecko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal