Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka dovolené v Řecku letecky z Bratislavy za nejlepší ceny online. Letecké zájezdy do Řecka z letiště Bratislava. Super Last Minute Řecko.

A-Recko.cz    >    

Řecko letecky z Bratislavy - Super Last Minute Řecko

Vyhledávání zájezdů

Řecko letecky z Bratislavy podle termínu

Mediterranean
Dovolená Řecko 2018 - Olympská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mediterranean, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. květen až pondělí 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 18498,- Kč.
 
St George Lycabettus Boutique Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St George Lycabettus Boutique Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 29. květen až sobota 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 22015,- Kč.
 
Acropolis Hill
Dovolená Řecko 2018 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Acropolis Hill, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 29. květen až sobota 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18766,- Kč.
 
Porto Rio Hotel ****
Dovolená Řecko 2018 - Peloponés v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Porto Rio Hotel ****, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. červen až sobota 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % v aktuální ceně 17125,- Kč.
 
Olympia Oasis Village & Aqua Park ****+
Dovolená Řecko 2018 - Peloponés v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Olympia Oasis Village & Aqua Park ****+, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. červen až sobota 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % v aktuální ceně 28668,- Kč.
 
Alia Club Beach
Dovolená Řecko 2018 - Kréta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alia Club Beach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. červen až sobota 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 16884,- Kč.
 
Mediterranean
Dovolená Řecko 2018 - Olympská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mediterranean, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. červen až pondělí 11. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 18494,- Kč.
 
Štúdiá Andromeda
Dovolená Řecko 2018 - Kalymnos v hvězdičkovém ubytování Štúdiá Andromeda, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pátek 8. červen až úterý 19. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % v aktuální ceně 13531,- Kč.
 
The Grove Seaside Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Peloponés v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Grove Seaside Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. červen až sobota 16. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % v aktuální ceně 15786,- Kč.
 
Theoni Apartments
Dovolená Řecko 2018 - Kréta v hvězdičkovém ubytování Theoni Apartments, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 12. červen až pátek 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16390,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 166 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal