Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Athény v květnu 2021. Zájezdy do Řecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Řecku. Athény All Inclusive - pobyty Řecko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Dovolená Athény v květnu - Květen v Řecku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Athény v květnu 2021

To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
Athény - Easy Fly
Dovolená Athény levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Athény - Easy Fly s délkou 3 dní, v termínu 7. květen 2021 až 9. květen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 8990 Kč.
 
Letecký Zájazd Do Atén
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Atén, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. květen až pondělí 24. květen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12088,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Athény All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal