Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Athény v květnu 2021. Zájezdy do Řecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Řecku. Athény All Inclusive - pobyty Řecko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Dovolená Athény v květnu - Květen v Řecku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Athény v květnu 2021

To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
Athény - Prodloužený víkend
Dovolená Athény, s neznámým počtem hvězdiček. Athény - Prodloužený víkend s délkou 4 dní, v termínu 6. květen 2021 až 9. květen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, jarní zájezd leteckou přepravou v ceně 16990 Kč.
 
Letecký Zájazd Do Atén
Dovolená Řecko na jaře 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Atén, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. květen až pondělí 24. květen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 174 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 10938,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Athény All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal