Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Řecku - květen 2022

Dovolená Řecko v květnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Řecku v květnu 2022. Zájezdy Řecko za nejvýhodnější ceny online.

Řecko v květnu 2022

To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky
★★
 
 • 17 490 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí, v místě Řecko v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky , v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 276 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 17490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky
★★
 
 • 17 490 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Athény a okolí, v místě Řecko v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 276 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 17490,- Kč.
Letecký Zájazd Na Grécke Santorini
★★
 
 • 11 994 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Santorini v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Na Grécke Santorini, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. květen až úterý 17. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 286 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 11994,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
To nejlepší z Athén + SEVERNÍ PELOPONÉS (letecky z Prahy)
★★
 
 • 17 490 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Athény a okolí, v místě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + SEVERNÍ PELOPONÉS (letecky z Prahy) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 18. května do neděle 22. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 290 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 17490,- Kč.
To Nejlepší Z Athén + Severní Peloponés (Letecky Z Prahy)
★★
 
 • 17 490 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí, v místě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Severní Peloponés (Letecky Z Prahy), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 18. květen až neděle 22. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 290 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 17490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Letecký Zájazd Do Atén
★★
 
 • 11 908 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Athény a okolí, v místě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Atén od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 20. května do pondělí 23. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Bratislava, s odletem za 292 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11908,- Kč.
Apartmány Sergiani
★★
 
 • 6 238 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kréta v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Sergiani, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 25. květen až středa 1. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Štýrský Hradec, s odletem za 297 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6238,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Petra Mare
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Potápěčské centrum
 • Půjčovna kol
 • Surfování
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
 • 21 489 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (980 hodnocení)

Nejnovější recenze: Last Minute (cena 10K na osobu). Nad očekávání:) Zatím naše nejlepší all inclusive dovolená. Skvělé služby a vybavení pro ropdinu s malými dětmi (koutek, bazén, jídelna, pískoviště, vše uzpůsobené dětem), výjimečn...

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kréta, v místě Ierapetra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Petra Mare od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 25. května do středa 1. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 297 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 21489,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Letecký Zájazd Na Grécke Santorini
★★
 
 • 11 994 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Santorini v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Na Grécke Santorini, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. květen až úterý 31. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 300 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 11994,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P
★★
 
 • 19 990 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Soluň v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 29. května do čtvrtek 2. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 301 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 19990,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

Dovolenou Řecko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty květen, Srí Lanka květen, Španělsko květen nebo například dovolenou Thajsko květen? Další možností je třeba Tunisko květen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Řecko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řecko nebo sekci dovolená s dětmi.