All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Kréta    >    

Sunshine Sea Side Wing - Kréta

Sunshine Sea Side Wing s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. Dovolená v Řecku v lokalitě Kréta - Sunshine Sea Side Wing. Last Minute a All Inclusive pobyty v řecké lokalitě Kréta 2021.

Sunshine Sea Side Wing - Kréta v Řecku

Sunshine Sea Side Wing
★★★★
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Kréta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sunshine Sea Side Wing, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až pátek 1. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 20583,- CZK.
Sunshine Sea Side Wing
★★★★
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Kréta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sunshine Sea Side Wing, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. říjen až čtvrtek 14. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 169 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 16711,- Kč.

Dovolenou Kréta 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Německo 2021, dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021/2022 nebo například dovolenou Portugalsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Rakousko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.