Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Kréta    >    

Porto Greco Village v Řecku

Porto Greco Village s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Řecku v lokalitě Kréta - Porto Greco Village. Last Minute a All Inclusive pobyty v řecké lokalitě Kréta 2021 / 2022.

Ads

Porto Greco Village - volné termíny

Porto Greco Village - All Inclusive
★★★★
👍👍👍👍
 •  
  • 19 014 Kč
  • 13 690 Kč
 • - 28 %
 • Detail

  3.8/5 Skvělé (184 hodnocení)
  Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Kréta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Porto Greco Village, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až středa 6. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 %, aktuálně v ceně 13690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Recenze ubytovacího zařízení Porto Greco Village je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Porto Greco Village - All Inclusive
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 21 590 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (184 hodnocení)
  Dovolená Řecko na podzim 2021 v resortu Kréta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Porto Greco Village od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do středa 13. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 21590,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Porto Greco Village - All Inclusive
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 27 390 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (184 hodnocení)
  Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Kréta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Porto Greco Village, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až středa 20. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 15 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 27390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Recenze ubytovacího zařízení Porto Greco Village je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Ads

  Dovolenou Kréta 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021, dovolenou Srí Lanka 2021/2022 nebo například dovolenou Španělsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Thajsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Kréta levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kréta nebo sekci dovolená s dětmi.