Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Nana Princess Suites Villas & Suites s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Nana Princess Suites Villas & Suites v Řecku v lokalitě Kréta. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v řecké lokalitě Kréta 2020.

A-Recko.cz    >    
Kréta    >    

Nana Princess Suites Villas & Suites - Řecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Nana Princess Suites Villas & Suites - Řecko 2020

Nana Princess Suites Villas & Suites
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Kréta v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Nana Princess Suites Villas & Suites, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 54390,- Kč.
 
Nana Princess Suites Villas & Suites
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Kréta v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Nana Princess Suites Villas & Suites, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 66390,- Kč.
 
Nana Princess Suites Villas & Suites
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Kréta v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Nana Princess Suites Villas & Suites, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 54390,- Kč.
 
Nana Princess Suites Villas & Suites
Dovolená Řecko na podzim 2020 v lokalitě Kréta v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Nana Princess Suites Villas & Suites, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 54390,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kréta podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal