All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Kréta    >    

Kalia Beach Hotel - Kréta

Kalia Beach Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. Dovolená v Řecku v lokalitě Kréta - Kalia Beach Hotel. Last Minute a All Inclusive pobyty v řecké lokalitě Kréta 2021.

Kalia Beach Hotel - Kréta v Řecku

Kalia Beach Hotel
★★★★
👍👍👍👍
4/5 Skvělé (742 hodnocení)
Dovolená Řecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kréta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kalia Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. červenec až úterý 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 25071,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Kalia Beach Hotel
★★★★
👍👍👍👍
4/5 Skvělé (742 hodnocení)
Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Kréta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kalia Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 10. říjen až neděle 17. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, s odletem za 172 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 16711,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Dovolenou Kréta 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021, dovolenou Maďarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Madeira? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.