Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Cleopatra Superior v řecké lokalitě Kos s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Řecko Kos 2019 - Cleopatra Superior výhodně. Last Minute zájezdy do řecké destinace Kos.

A-Recko.cz    >    
Kos    >    

Cleopatra Superior

Vyhledávání zájezdů

Cleopatra Superior podle termínu

Cleopatra Superior
Dovolená Řecko 2019 - Kos v 3hvězdičkovém ubytování Cleopatra Superior, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu úterý 28. květen až sobota 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 21793,- Kč.
 
Cleopatra Superior
Dovolená Řecko 2019 - Kos v 3hvězdičkovém ubytování Cleopatra Superior, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 15. červenec až pondělí 22. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 21797,- Kč.
 
Cleopatra Superior
Dovolená Řecko 2019 - Kos v 3hvězdičkovém ubytování Cleopatra Superior, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 13. srpen až úterý 20. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, s odletem za 145 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16842,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kos podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal