Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kefalonie 2021 / 2022 - Kefalonie 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v lokalitě Kefalonie 2021 / 2022 levně. Last Minute Kefalonie - pobyty za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Řecku 2021 / 2022.

Dovolená Kefalonie 2021 / 2022

Studia Manolis
★★
 
  • 10 829 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 14. duben až čtvrtek 21. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 170 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10829,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Studia Manolis
★★
 
  • 10 829 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 16. dubna do sobota 23. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 172 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10829,- Kč.
Studia Manolis
★★
 
  • 10 829 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. duben až neděle 24. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 173 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10829,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Studia Manolis
★★
 
  • 10 829 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 19. dubna do úterý 26. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 175 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10829,- Kč.
Studia Manolis
★★
 
  • 10 829 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. duben až čtvrtek 28. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 177 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10829,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Studia Manolis
★★
 
  • 10 484 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. dubna do úterý 3. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 182 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10484,- Kč.
Studia Manolis
★★
 
  • 10 670 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 26. duben až úterý 3. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 182 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10670,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Studia Manolis
★★
 
  • 10 829 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. dubna do čtvrtek 5. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 182 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10829,- Kč.
Studia Manolis
★★
 
  • 10 378 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. duben až čtvrtek 5. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 184 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10378,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Studia Manolis
★★
 
  • 10 192 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kefalonia v 2hvězdičkovém ubytování Studia Manolis od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. dubna do čtvrtek 5. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 184 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10192,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 621 nalezených

Dovolenou Kefalonie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Kefalonie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kefalonie nebo sekci dovolená s dětmi.