Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kalymnos 2021 / 2022 - Kalymnos 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v lokalitě Kalymnos 2021 / 2022 levně. Last Minute Kalymnos - pobyty za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Řecku 2021 / 2022.

Dovolená Kalymnos 2021 / 2022

Plaza
★★★★
 
  • 20 039 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 20. květen až pondělí 30. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 206 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 20039,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Plaza
★★★★
 
  • 19 402 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 20. května do pátek 27. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 206 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 19402,- Kč.
Plaza
★★★★
 
  • 18 499 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 20. květen až pátek 27. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 206 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 18499,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Plaza
★★★★
 
  • 19 189 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 23. května do pondělí 30. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 19189,- Kč.
Plaza
★★★★
 
  • 18 367 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 23. květen až pondělí 30. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 18367,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Plaza
★★★★
 
  • 19 906 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 27. května do pondělí 6. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 213 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 19906,- Kč.
Plaza
★★★★
 
  • 18 234 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 27. květen až pátek 3. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 213 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 18234,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Plaza
★★★★
 
  • 18 977 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 27. května do pátek 3. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 213 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 18977,- Kč.
Plaza
★★★★
 
  • 19 110 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. květen až pondělí 6. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 216 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19110,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
Plaza
★★★★
 
  • 18 367 Kč

Detail

Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Kalymnos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plaza od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 30. května do pondělí 6. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 216 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 18367,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Dovolenou Kalymnos 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Kalymnos levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kalymnos nebo sekci dovolená s dětmi.