Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Informace o Řecku s možností přidat odkaz - Řecko 2021 / 2022

Všeobecné informace o Řecku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Řecku, informace o zájezdech a bezpečnost. Řecko 2021 / 2022.

Řecko - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty v Řecku především v lokalitách Chalkidiki, Kefalonie, Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, Lesbos, Parga, Rhodos, Samos, Santorini, Thassos a Zakynthos naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Řecku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Řecku

Zajímají vás jak draho je v Řecku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Řecku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Řecka můžeme doporučit weby Dovolená Řecko a Řecko Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Řecku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí v Řecku

Jaké je aktuální počasí v Řecku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Zelené osvědčení

V Řecku a dalších státech EU si můžete užít dovolenou s digitálním zeleným certifikátem. Tento Covid pas opravňuje občana Evropské unie k návštěvě všech států Evropské unie. Zájezdy do zemí se zeleným osvědčením 2021 naleznete na webu zeleneosvedceni.cz.

Informace o doméně a-recko.cz

Informace o doméně a-recko.cz a informace dalších doménách nejen o dovolené a cestování naleznete v katalogu domén Jyn.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Řecku? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Řecku. Pokud máte vlastní internetové stránky o Řecku, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Řecko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Turecko - informace o dovolené, USA - informace o dovolené, Vietnam - informace o dovolené nebo například dovolenou Zanzibar - informace o dovolené? Další možností je třeba Albánie - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Řecko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řecko nebo sekci dovolená s dětmi.