Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

First Minute Řecko - Řecko 2022

Aktuální nabídka First Minute zájezdů do Řecka levně. All Inclusive First Minute dovolená v Řecku 2021/2022. First Moment pobyty Řecko za nejlepší ceny online. Řecko 2022.

First Minute Řecko 2021/2022

Lithos
★★
 • 18 250 Kč
 • 16 790 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Řecko na podzim 2021 v lokalitě Samos v ?hvězdičkovém ubytování Lithos, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 20. listopad až pondělí 22. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 111 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 16790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Possidonio Aparthotel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Dětský bazén
  • Dětský koutek
  • Kavárna
  • Klidná lokalita
  • Klimatizace
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
  • Tenis
  • Vnější bazén
  • 21 493 Kč
  • 17 839 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (15 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Hezká a klidná dovolená. Doporučujeme pro rodiny s dětmi.

  Dovolená Řecko v zimě 2021 v resortu Samos, v místě Possidonio aparthotel v 3hvězdičkovém ubytování Possidonio Aparthotel od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do pátek 10. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 188 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2022/2021, zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 17839,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  To nejlepší z Athén
   
  • 14 990 Kč

  Detail

  Dovolená Athény levně, s neznámým počtem hvězdiček. To nejlepší z Athén s délkou 4 dní, v termínu 17. březen 2022 až 20. březen 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, jarní zájezd leteckou přepravou v ceně 14990 Kč.
  To nejlepší z Athén (letecky z Prahy)
  ★★
   
  • 14 990 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén (letecky z Prahy) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 17. března do neděle 20. března s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 228 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 14990,- Kč.
  To Nejlepší Z Athén (Letecky Z Prahy)
  ★★
   
  • 14 990 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí, v místě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén (Letecky Z Prahy), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. březen až neděle 20. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 228 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 14990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  To nejlepší z Athén + DELFY + OSIOS LUKAS (letecky z Prahy)
  ★★
   
  • 17 490 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Athény a okolí, v místě Řecko v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + DELFY + OSIOS LUKAS (letecky z Prahy) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. dubna do neděle 10. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 248 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 17490,- Kč.
  To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy)
  ★★
   
  • 17 490 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Athény a okolí v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. duben až neděle 10. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 248 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 17490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  Letecký Zájazd Na Grécke Santorini
  ★★
   
  • 11 994 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Santorini v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Na Grécke Santorini od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 16. dubna do úterý 19. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 258 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11994,- Kč.
  Letecký Zájazd Na Grécke Santorini
  ★★
   
  • 11 994 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Santorini v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Na Grécke Santorini, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. duben až úterý 3. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 272 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 11994,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku.
  To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky
  ★★
   
  • 17 490 Kč

  Detail

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Athény a okolí, v místě Řecko v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 276 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 17490,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 261 nalezených

  Dovolenou Řecko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko First Minute, Thajsko First Minute, Tunisko First Minute nebo například dovolenou Turecko First Minute? Další možností je třeba USA First Minute.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle kvality: např Řecko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řecko nebo sekci dovolená s dětmi.