Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Ikos Oceania v řecké lokalitě Chalkidiki s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Řecko Chalkidiki 2018 - Ikos Oceania výhodně. Last Minute zájezdy do řecké destinace Chalkidiki.

A-Recko.cz    >    
Chalkidiki    >    

Ikos Oceania

Vyhledávání zájezdů

Ikos Oceania podle termínu

Ikos Oceania
Dovolená Řecko 2018 - Chalkidiki v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ikos Oceania, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 21. říjen až neděle 28. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 35629,- Kč.
 
Ikos Oceania
Dovolená Řecko 2018 - Chalkidiki v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ikos Oceania, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. říjen až sobota 27. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 26346,- Kč.
 
Ikos Oceania
Dovolená Řecko 2018 - Chalkidiki v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ikos Oceania, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 23. říjen až neděle 28. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 27408,- Kč.
 
Ikos Oceania
Dovolená Řecko 2018 - Chalkidiki v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ikos Oceania, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 30. říjen až neděle 4. listopad, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 26250,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chalkidiki podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal