Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Dovolená Chalkidiki 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Řecku v letovisku Chalkidiki za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Chalkidiki. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

A-Recko.cz    >    

Dovolená Chalkidiki - Chalkidiki 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Chalkidiki a Last Minute zájezdy

Almira
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování Almira, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 17700,- Kč.
  • Klimatizace
  • Klidná lokalita
  • Kuchyňský kout
 
Ermioni
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování Ermioni, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 14900,- Kč.
 
House Diogenis
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování House Diogenis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15900,- Kč.
 
Vila Christos Ii (Chalkidiki, Nea Vrasna) - Letadlo
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování Vila Christos Ii (Chalkidiki, Nea Vrasna) - Letadlo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. červenec až pondělí 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11900,- Kč.
 
Almira
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování Almira, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 17700,- Kč.
  • Klimatizace
  • Klidná lokalita
  • Kuchyňský kout
 
Ermioni
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování Ermioni, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15900,- Kč.
 
House Diogenis
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování House Diogenis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15900,- Kč.
 
Vila Christos Ii (Chalkidiki, Nea Vrasna) - Letadlo
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování Vila Christos Ii (Chalkidiki, Nea Vrasna) - Letadlo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až pondělí 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11900,- Kč.
 
Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - Letadlo
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - Letadlo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až pondělí 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11990,- Kč.
 
Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) - Letadlo
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v hvězdičkovém ubytování Vila Voula (Chalkidiki, Nea Vrasna) - Letadlo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až pondělí 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 440 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chalkidiki podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal