Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Dovolená Chalkidiki 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Řecku v letovisku Chalkidiki za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Chalkidiki. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

A-Recko.cz    >    

Dovolená Chalkidiki - Chalkidiki 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Chalkidiki a Last Minute zájezdy

Akrathos
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Akrathos, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 14383,- Kč.
 
Klara
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Klara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 5653,- Kč.
 
Akrathos Beach Resort
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě poloostrov Chalkidiki a Thessaloniki, v ubytovacím zařízení Akrathos Beach Resort s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu pondělí 21. září 2020 do pondělí 28. září 2020. Letecky přeprava , s odletem zítra, s jídlem all inclusive - podzimní super last-minute zájezd za levnou cenu 14382 CZK.
 
Dimitris
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Dimitris, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6028,- Kč.
 
Fani Luxury
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fani Luxury, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8195,- Kč.
 
Hotel Electra
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Electra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 13990,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Dětský bazén
 
Hotel Electra
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Electra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 12590,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Dětský bazén
 
Klara
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Klara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8084,- Kč.
 
Klara
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Klara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6825,- Kč.
 
Klubový Aparthotel Akropolis
Dovolená Řecko 2020 - Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Klubový Aparthotel Akropolis, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pátek 2. říjen, s dopravou , zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 44 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chalkidiki podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal