Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Athény v červnu 2021. Zájezdy do Řecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu v Řecku. Athény All Inclusive - pobyty Řecko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Dovolená Athény v červnu - Červen v Řecku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Athény v červnu 2021

TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře, v aktuální ceně 17890,- Kč.
 
Veľký okruh Gréckom 2021
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování Veľký okruh Gréckom 2021, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. červen až úterý 22. červen, s dopravou , za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 15556,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Nízká záloha, Novomanželská sleva.
 
To Nejlepší Z Athén + Moře (Letecky Z Prahy)
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Athén + Moře (Letecky Z Prahy), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 16490,- Kč.
 
To nejlepší z Athén + MOŘE (letecky z Prahy)
Dovolená Řecko v létě 2021 v lokalitě Athény a okolí v hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Athén + MOŘE (letecky z Prahy), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 16490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Athény All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal