Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

St George Lycabettus Boutique Hotel v řecké lokalitě Athény s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Řecko Athény 2018 - St George Lycabettus Boutique Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do řecké destinace Athény.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

St George Lycabettus Boutique Hotel

Vyhledávání zájezdů

St George Lycabettus Boutique Hotel podle termínu

St George Lycabettus Boutique Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St George Lycabettus Boutique Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 7. listopad až sobota 10. listopad, s dopravou letecky, z letiště Kraków, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 17558,- Kč.
 
St George Lycabettus Boutique Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St George Lycabettus Boutique Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. listopad až pondělí 26. listopad, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 13215,- Kč.
 
St George Lycabettus Boutique Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St George Lycabettus Boutique Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 1. prosinec až středa 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Kraków, s odletem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 11553,- Kč.
 
St George Lycabettus Boutique Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St George Lycabettus Boutique Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Katowice, s odletem za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 9436,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal