Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Philippos Hotel v řecké lokalitě Athény s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Řecko Athény 2019 - Philippos Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do řecké destinace Athény.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Philippos Hotel

Vyhledávání zájezdů

Philippos Hotel podle termínu

Philippos Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Philippos Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 25. leden až pondělí 28. leden, s dopravou , s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8433,- Kč.
 
Philippos Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Philippos Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 3. květen až pondělí 6. květen, s dopravou , s odletem za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 13913,- Kč.
 
Philippos Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Philippos Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 10. květen až úterý 14. květen, s dopravou , s odletem za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13381,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal