Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Periscope Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Řecku v lokalitě Athény - Periscope Hotel. Last Minute pobyty v řecké lokalitě Athény 2019.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Periscope Hotel

Vyhledávání zájezdů

Periscope Hotel podle termínu

Periscope Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Periscope Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červenec až středa 31. červenec, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 20234,- Kč.
 
Periscope Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Periscope Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně se slevou 22 % v aktuální ceně 13738,- Kč.
 
Periscope Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Periscope Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 8. září až čtvrtek 12. září, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % v aktuální ceně 16933,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal