Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Periscope Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Řecku v lokalitě Athény - Periscope Hotel. Last Minute pobyty v řecké lokalitě Athény 2019/2020.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Periscope Hotel

Vyhledávání zájezdů

Periscope Hotel podle termínu

Periscope Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Periscope Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 12. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Katovice, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 11764,- Kč.
 
Periscope Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Periscope Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 15. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 14367,- Kč.
 
Periscope Hotel
Dovolená Řecko 2020 - Athény v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Periscope Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až úterý 28. leden, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13623,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal