Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Epidavros Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Řecku v lokalitě Athény - Epidavros Hotel. Last Minute pobyty v řecké lokalitě Athény 2019/2020.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Epidavros Hotel

Vyhledávání zájezdů

Epidavros Hotel podle termínu

Epidavros Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 2hvězdičkovém ubytování Epidavros Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 24. listopad až čtvrtek 28. listopad, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10012,- Kč.
 
Epidavros Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 2hvězdičkovém ubytování Epidavros Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 7. prosinec až úterý 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 7117,- Kč.
 
Epidavros Hotel
Dovolená Řecko 2020 - Athény v 2hvězdičkovém ubytování Epidavros Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, Katovice, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 7117,- Kč.
 
Epidavros Hotel
Dovolená Řecko 2020 - Athény v 2hvězdičkovém ubytování Epidavros Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až středa 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8817,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal