Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Best Western Museum Hotel v řecké lokalitě Athény s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Řecko Athény 2018 - Best Western Museum Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do řecké destinace Athény.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Best Western Museum Hotel

Vyhledávání zájezdů

Best Western Museum Hotel podle termínu

Best Western Museum Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Best Western Museum Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 15. září až úterý 18. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 11627,- Kč.
 
Best Western Museum Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Best Western Museum Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 17. říjen až sobota 20. říjen, s dopravou letecky, z letiště Kraków, s odletem za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 9114,- Kč.
 
Best Western Museum Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Best Western Museum Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. říjen až čtvrtek 1. listopad, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 8018,- Kč.
 
Best Western Museum Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Best Western Museum Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 3. listopad až středa 7. listopad, s dopravou letecky, z letiště Kraków, s odletem za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 8981,- Kč.
 
Best Western Museum Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Best Western Museum Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 4. listopad až středa 7. listopad, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 8874,- Kč.
 
Best Western Museum Hotel
Dovolená Řecko 2018 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Best Western Museum Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 13. listopad až sobota 17. listopad, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 8900,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal