Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aristoteles Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Řecku v lokalitě Athény - Aristoteles Hotel. Last Minute pobyty v řecké lokalitě Athény 2019/2020.

A-Recko.cz    >    
Athény    >    

Aristoteles Hotel

Vyhledávání zájezdů

Aristoteles Hotel podle termínu

Aristoteles Hotel
Dovolená Řecko 2019 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Aristoteles Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 17. prosinec až sobota 21. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 8710,- Kč.
 
Aristoteles Hotel
Dovolená Řecko 2020 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Aristoteles Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až úterý 10. březen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 7144,- Kč.
 
Aristoteles Hotel
Dovolená Řecko 2020 - Athény v 3hvězdičkovém ubytování Aristoteles Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 11. březen až sobota 14. březen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7701,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Athény podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal