Apartmány|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Apartmány v Řecku - Řecko 2022

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech v Řecku za nejlepší ceny online. Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech v Řecku 2022. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Řecko 2022.

Apartmány Řecko 2022

Apartmány Stegna Star
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Nonstop recepce
 • Silnice kolem hotelu
 • TV
 • Wifi zdarma
 • 16 490 Kč
 • 15 171 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (90 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Bezvadná dovolená

  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Rhodos, v místě Apartmány Stegna Star v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Stegna Star, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. duben až neděle 29. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 77 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 15171,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Na základě 90 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Apartmány Stegna Star je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmán Medusa
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 5 895 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Medusa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do sobota 7. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 99 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5895,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
  Apartmán Medusa
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 5 724 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Medusa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až sobota 7. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 99 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5724,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Apartmán Medusa je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmán Medusa
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 5 577 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Medusa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do sobota 7. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 99 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5577,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
  Apartmán Medusa
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 5 944 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Medusa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. květen až pondělí 9. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 100 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5944,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Apartmán Medusa je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmán Medusa
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 5 895 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Medusa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 100 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5895,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
  Apartmán Medusa
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 5 797 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Medusa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. květen až pondělí 9. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 100 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5797,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Apartmán Medusa je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmán Medusa
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 6 042 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Medusa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 100 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6042,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
  Apartmán Medusa
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 5 969 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Řecko na jaře 2022 v lokalitě Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Medusa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 6. květen až pátek 13. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 104 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5969,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Řecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Řecku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Apartmán Medusa je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmán Medusa
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 5 920 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Řecko na jaře 2022 v resortu Chalkidiki v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Medusa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do sobota 14. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 105 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Řecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Řecka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5920,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).

  Zobrazeno 1-10 z 1140 nalezených

  Dovolenou Řecko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Řecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Řecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Řecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Řecku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Řecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Řecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Itálie apartmány, Jordánsko apartmány, Kanárské ostrovy apartmány nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy apartmány? Další možností je třeba Keňa apartmány.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Řecku může být třeba doprava. Na dovolenou do Řecka 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Řecka letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Řecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Řecku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Řecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řecko nebo sekci dovolená s dětmi.