Řecký ostrov Kréta
Bougainvillea
Moře u řeckého ostrova Santorini
Vlajka Řecka

Aktuální nabídka soukromého ubytování v apartmánech u moře v Řecku za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé apartmány a rekreační domy v Řecku u moře 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy do Řecka s pobyty v soukromí. Řecko 2020 / 2021.

A-Recko.cz    >    

Apartmány v Řecku u moře - Řecko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Apartmány v Řecku u moře - podle termínu

Maria Lambis Apartments
Dovolená Řecko 2020 - Kréta v 3hvězdičkovém ubytování Maria Lambis Apartments, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 14790,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Bar
 • Kuchyňský kout
 
Amazonas Apartments
Dovolená Řecko 2020 - Kréta v 3hvězdičkovém ubytování Amazonas Apartments, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 11790,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 • Kuchyňský kout
 
Apartmány Stegna Star
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Stegna Star, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Brno, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Elgoni Apartments
Dovolená Řecko 2020 - Kréta v 3hvězdičkovém ubytování Elgoni Apartments, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
Julia Apartments
Dovolená Řecko 2020 - Zakynthos v 2hvězdičkovém ubytování Julia Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 10636,- Kč.
 
Kantas Beach Apartments
Dovolená Řecko 2020 - Korfu v 2hvězdičkovém ubytování Kantas Beach Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % v aktuální ceně 11390,- Kč.
 
Apartmány Stegna Star
Dovolená Řecko 2020 - Rhodos v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Stegna Star, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Astra Village Apartments
Dovolená Řecko 2020 - Kréta v 3hvězdičkovém ubytování Astra Village Apartments, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % v aktuální ceně 12390,- Kč.
 
Maria Lambis Apartments
Dovolená Řecko 2020 - Kréta v 3hvězdičkovém ubytování Maria Lambis Apartments, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15390,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Bar
 • Kuchyňský kout
 
Stenna Apartments
Dovolená Řecko 2020 - Kos v 2hvězdičkovém ubytování Stenna Apartments, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 11990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 496 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal